HAKKIMIZDA

1923'ten beri kendine ve sevdiklerine özen gösteren tüketicilerin tercih ettiği Türkiye'nin köklü ve saygın kolonya üreticisi Eyüp Sabri Tuncer, yaptığı yatırımlarla sürekli yenilediği gelişmiş üretim tesisinde limon kolonyası dışında 30 değişik kokuda kolonya üretmektedir. Kolonyalarının yanı sıra bir dünya markası olma hedefiyle "natural creativity" konsepti çerçevesinde tasarlanan EST 1923 markası, Gizli Bahçe markası altında sunduğu oda kokuları ve Perfume Jewels markalı kişisel bakım ürünleri gibi 650'yi aşkın farklı ürün çeşidiyle tüketicilerin yıllardır tercih ettiği bir markadır.

120 metrekarelik mağaza ile başlayan ve tam 91 yıldır süren Eyüp Sabri Tuncer serüveni, 1998 yılında tamamlanan 6500 metrekare kapalı alanı ile Türkiye ve Avrupa'nın en modern tesislerinden birinde devam etmektedir. Fabrikanın devreye girmesiyle birlikte, manüel üretimin yerini tam otomatik makinelerin aldığı ve insan emeğinin en aza indirildiği tesis, yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Eyüp Sabri Tuncer üretim tesislerinde kolonyada yıllık toplam 2 milyon litrenin üzerinde üretim yapılmaktadır.

Türkiye'de kendi formülüyle üretim yapan ilk firma olan Eyüp Sabri Tuncer, 1923 yılından beri kesintisiz kolonya üretimi yapan tek firmadır. 50 civarında üretici firmanın bulunduğu sektörde yaklaşık olarak %20 ile en büyük pazara sahip kolonya markasıdır. Bununla birlikte Eyüp Sabri Tuncer, 91 yıllık geçmişi ile Yüzyıllık Markalar Derneği üyesidir.